Nieuws

Afscheid en laatste werkweek

Vrijdag 10 april 2026

Beste ouders/verzorgers,

Volgende week gaat mijn laatste week op OBS Corantijn in. Op mijn laatste werkdag vrijdag 17 april neem ik graag afscheid van zowel ouders als leerlingen.

’s Ochtends na de opening met de Koningsdans zijn alle ouders van harte welkom in de teamkamer op de eerste etage om samen met mij een kopje koffie of thee te drinken met iets lekkers. Gedurende de dag zal ik met alle klassen persoonlijk afscheid nemen.

’s Middags iets na 14.00 uur neem ik op het plein afscheid van alle kinderen.

 Na de meivakantie blijf ik nog op de achtergrond betrokken om de nieuwe directeur Wenneke de Haan in te werken en te begeleiden. Daarnaast start ik als directeur op Kindcentrum De Vindplaats.

Ik wil iedereen hartelijk bedanken voor de afgelopen jaren. Het waren fantastische jaren waarin ik met veel plezier heb gewerkt. Met een traan en een lach neem ik afscheid van De Corantijn.

 

Met vriendelijke groet,

 Mirjam


Terug